Druk DTF

Druk DTF – nowa technologia nadruku na odzieży

Druk DTF

Druk DTF – Co to jest?

Druk DTF jest bardzo nowoczesną techniką znakowania. Stanowi uzupełnienie dla druku DTG, bo sprawdzi się w trudno dostępnych miejscach, takich, jak na przykład bok koszulki, czy szwy. Nadruk zrealizowany przy użyciu techniki DTF (Direct To Film) charakteryzuje się bardzo wysoką jakością i trwałością. Można go wykorzystywać zarówno przy pojedynczych sztukach odzieży, jak i przy hurtowych zamówieniach.

Realizowanie nadruków przy wykorzystaniu metody DTF jest stosunkowo tanie i nie zajmuje wiele czasu. Polega on na drukowaniu grafiki na specjalnej folii PET. Następnie jeszcze mokry nadruk pokrywa się przeznaczonym do tego proszkiem. Pełni on jednocześnie funkcję kleju, podkładu oraz aktywatora.

Gdy nadruki na koszulkach wykonywane innymi metodami, nie wzbudzają Twojego entuzjazmu – wypróbuj druk DTF. Pozytywną różnicę zauważysz od razu!

Wyceń swój nadruk
druk dtf
Druk DTF

Druk DTF na odzieży

Nadruki na odzieży wykonywane metodą DTF są wyjątkowo kolorowe, wytrzymałe i elastyczne. Ubrania z takimi nadrukami są komfortowe w noszeniu. W przeciwieństwie do druku DTG, druk DTF można stosować na każdym materiale. Nie tylko na koszulkach bawełnianych lub z przewagą naturalnych tkanin. Co ciekawe, tą metodą możemy dla Ciebie zrealizować nawet metki.

Jego najważniejszymi zaletami jest doskonała trwałość oraz niespotykany wcześniej efekt wizualny. To bardzo wszechstronna metoda nadruku na T-shirtach. Jest idealnym rozwiązaniem na przykład do wykonywania zdobień i grafik reklamowych na koszulkach. Łączy on w sobie wszystkie zalety nadruku DTG oraz sitodruku.

Jeżeli potrzebujesz koszulek lub innego rodzaju odzieży z naprawdę trwałym i estetycznym nadrukiem – zgłoś się do nas! Zamówienie wycenimy indywidualnie!

Wyceń swój nadruk

Druk DTF – kiedy się opłaca?

W tym przypadku możemy zaryzykować stwierdzenie, że prawie zawsze. Druk DTF często jest nazywany technologią niskich kosztów. Bardzo dużą zaletą w tym przypadku są małe koszty wstępne. Nasze maszyny do drukowania pozwalają zarówno na druk z rolek o różnych szerokościach, gdzie ilości są liczone w metrach bieżących, jak i na arkuszach A3. 

Wyceń swój nadruk
druk dtf
Personalizowane metki

Stwórz własne, personalizowane metki

Personalizowane metki DTF pozwolą utworzyć Ci własną markę odzieżową bez potrzeby większej inwestycji. Metka może mieć dowolny, wybrany przez Ciebie format graficzny. Metki wykonane metodą DTF są trwałe i wyglądają bardziej prestiżowo niż te standardowe, doszywane.

Dodatkowe atuty własnych metek DTF:

  • Nie uwierają
  • Nie drapią
  • Są przyjemne w dotyku
  • Projekt graficzny bez ograniczeń
  • Wydruk już od jednej sztuki

Zamów wycenę metek personalizowanych wykonanych technologią DTF.

Wyceń swój nadruk

Druk DTF – Cennik

Druk DTF wzbudził Twoje zainteresowanie? Obejrzałeś nasze realizacje i interesuje Cię podobny produkt? Koniecznie skontaktuj się z nami i zapytaj o indywidualną wycenę zamówienia.

Bezpłatna wycena