NADRUK FLEX

Klasyczna metoda nadruku termotransferem.

FOLIA FLEX

Folia FLEX – Co to jest?

Folia Flex to nadruk specjalną folią ploterową. Dostępne jest wiele kolorów i rodzajów folii, mających różne zastosowania. Jak wygląda wykonywanie nadruków za pomocą folii flex? Przygotowana wcześniej w formacie wektorowym grafika, jest przekazywana za pomocą komputera do plotera tnącego. Następnie ploter dokładnie wycina grafikę za pomocą specjalnego noża tnącego. Po usunięciu resztek folii, nadruk jest umieszczany na materiale, a na końcu wgrzewany w bardzo wysokiej temperaturze za pomocą prasy termotransferowej. Dzięki temu nadruk jest trwały, a zamówiona odzież służy długo.

Folia flex świetnie sprawdzi się przy wszelkiego rodzaju napisach oraz mniej skomplikowanych jedno i dwukolorowych grafikach. Nadruk wykonany za pomocą standardowej folii flex klasy premium jest elastyczny i świetnie dopasowuje się do materiału, zapewniając komfort noszenia ubrań. Jest również bardzo cienki, dzięki czemu nie jest tak wyczuwalny jak klasyczna prasowanka. Nadruki wykonane folią flex dają mocny, jednolity kolor i idealne pokrycie.

Przy realizowaniu nadruków metodą Flex wykorzystujemy plotery topowej firmy Summa. Są to najlepsze i najbardziej precyzyjne plotery do cięcia folii, co daje gwarancję najlepszego odwzorowania projektu. 

Jeżeli potrzebujesz koszulek lub innego rodzaju odzieży z naprawdę trwałym i estetycznym nadrukiem – zgłoś się do nas! Zamówienie wycenimy indywidualnie!

Wyceń swój nadruk
Folia FLEX – Co to jest
Druk Flex

Folia Flex Na Odzieży

Nadruki wykonywane folią flex są bardzo trwałe, elastyczne i odporne na pranie. Oprócz popularnych tkanin jak bawełna czy poliester, folia flex może być również aplikowana na „trudnych materiałach”, na których z powodu składu materiału, nie jest możliwy nadruk innymi metodami. Dzięki temu możemy wykonać nadruki na softshellach, odzieży roboczej, nylonie, materiałach wodoodpornych i wielu innych. Bardzo dużą zaletą jest również możliwość wykonywania nadruku w trudno dostępnych miejscach, takich jak boki koszulki, rękawy, czy szwy.

Posiadamy bardzo szeroką gamę produktów. Oprócz standardowych, jednokolorowych folii, możemy zaproponować specjalistyczne folie mające wiele zastosowań. Odblaskowe folie odbijające światło świetnie nadadzą się dla służb mundurowych i do aplikacji ochronnych na odzieży roboczej i kamizelkach. Natomiast folie fluorescencyjne, czyli świecące w świetle UV, będą idealne na akcje promocyjne w klubach, dyskotekach i innych miejscach, w których wykorzystywane są lampy UV. Możemy również zaproponować cały wachlarz folii ozdobnych, brokatowych i metalicznych. Dzięki nim możesz w oryginalny sposób spersonalizować swoją odzież.

Nadruki folią flex na odzieży i innych tekstyliach to nasza specjalność. Przedstaw nam szczegóły swojego zamówienia, a wykonamy dla Ciebie indywidualną wycenę.

Wyceń swój nadruk

Folia Flex – Kiedy się opłaca?

Niewątpliwą zaletą nadruków wykonanych folią flex, jest brak jakichkolwiek kosztów przygotowania. Dzięki temu nadruk tą metodą jest opłacalny już od jednej sztuki. Wpływ na finalną wycenę mają takie czynniki jak wielkość znakowanego obszaru, łączny nakład zamówienia oraz stopień skomplikowania projektu.

Dlaczego warto wybrać tą metodę znakowania odzieży? Nadruki z folii flex można w dowolny sposób personalizować, w związku z czym świetnie nadadzą się na różne eventy, akcje marketingowe czy jako wytrzymałe nadruki na odzież firmową dla Twoich pracowników.

Wyceń swój nadruk
flex kiedy sie oplaca

Folia Flex – Cennik

Jeżeli ta metoda wykonywania nadruków wzbudziła Twoje zainteresowanie, zachęcamy do skontaktowania się z nami.  Rekomendujemy wysyłanie plików w formacie wektorowym, ale w razie potrzeby nasz grafik bezpłatnie przekonwertuje wysłaną przez Ciebie grafikę na wektor, jeśli tylko będzie to technicznie wykonalne.

Bezpłatna wycena