Druk DTG

Druk DTG – trwałe rozwiązanie dla niewielkich nakładów.

Druk DTG

Druk DTG – Co to jest?

Druk DTG to jedna z najpopularniejszych metod znakowania odzieży. Można go wykorzystywać na ubraniach uszytych w całości z bawełny lub bawełnianych z domieszką innych materiałów. Ten rodzaj nadruku możesz spotkać przede wszystkim na koszulkach, bluzach, topach, koszulkach polo lub torbach.

Nadruk DTG (Direct To Garment) daje się łatwo personalizować. Z łatwością oddaje on nawet najdrobniejsze szczegóły nadrukowywanego wzoru. Zaletą tej metody tworzenia nadruków na koszulkach jest świetne odwzorowanie kolorów, a także gradientów, czyli przejść tonalnych.

Nadruki wykonywane są w jakości fotograficznej, dzięki czemu zdjęcia oraz bardzo szczegółowe grafiki idealnie nadają się do nadruku na koszulce. Nadruk ten wykonuje się przy użyciu specjalnej drukarki, która tworzy obraz na podstawie danych z komputera.

Do wykonywania nadruków używamy maszyn Brother GTX, dzięki czemu możemy zagwarantować niesamowitą jakość i trwałość naszych produktów.

Wyceń swój nadruk
Druk DTG – Co to jest
Druk DTG na koszulkach

Druk DTG na koszulkach

Druk DTG jest często wykorzystywany na koszulkach, ponieważ nie ma żadnych ograniczeń kolorystycznych. Za pomocą tej metody nadruku, naniesiemy na Twoją odzież fotografię, napis lub dowolną, nawet najbardziej skomplikowaną grafikę.

Kolejną zaletą tego rodzaju nadruku jest to, że jest praktycznie niewyczuwalny. Dzięki temu, że farba wchodzi w głąb tkaniny, materiał, z którego została uszyta koszulka może w stu procentach oddychać. Nadruk jest wyjątkowo trwały i w przeciwieństwie do sitodruku, nie pęka.

Minusem tej techniki jest brak możliwości wykonania nadruku na bokach oraz szwach odzieży. Jednak i tutaj możemy wyjść naprzeciw Twoim oczekiwaniom i zaproponować inny typ druku – DTF. (Direct To Film)

Złóż zamówienie, a my wykonamy dla Ciebie koszulkę z nadrukiem DTG, najszybciej jak to możliwe. Sprawdź sam!

Wyceń swój nadruk

Druk DTG – kiedy się opłaca?

Opłacalność jest jednym z najważniejszych kryteriów przy każdej inwestycji. Przy tej metodzie nadruku nie ma potrzeby przygotowywania matryc, jak w przypadku sitodruku, dzięki temu druk DTG jest opłacalny nawet przy jednej sztuce. Idealnie nada się na mniejsze akcje promocyjne, firmowe imprezy i wszystkie inne okoliczności, na których potrzebna będzie koszulka z Twoim logo.

Oprócz pojedynczych zamówień, druk DTG nada się również do średnich nakładów, gdzie zastosowanie sitodruku jest nieopłacalne ze względu na zbyt mały jak na sito nakład, lub technicznie niemożliwe, ze względu na zbyt dużą złożoność grafiki.

Warto zaznaczyć, że nadruk na białych koszulkach jest korzystniejszy cenowo w stosunku do pozostałych kolorów koszulek. Spowodowane jest to brakiem konieczności stosowania podkładu pod nadruk.

Zamów w naszej firmie wysokiej jakości koszulki z nadrukiem. Z chęcią wykonamy dla Ciebie wizualizację i podejmiemy się indywidualnej wyceny zamówienia!

Wyceń swój nadruk
Druk DTG

Druk DTG – Cennik

Jeżeli ta metoda tworzenia nadruków na koszulkach wzbudziła Twoje zainteresowanie, to zachęcamy do skontaktowania się z nami. Z przyjemnością wykonamy Twój nadruk. Gdy prześlesz nam grafikę, którą chcesz umieścić na koszulce, nasz grafik przygotuje dla Ciebie wizualizację – dzięki temu masz pewność, że sprostamy Twoim oczekiwaniom.

Bezpłatna wycena