Odzież robocza

Odzież robocza najwyższej klasy w atrakcyjnej cenie.

Odzież robocza

Odzież robocza – oferta

Odzież robocza powinna być odpowiednia dla osób pracujących w różnych branżach. Musi być zgodna z aktualnymi wymogami bezpieczeństwa. W zależności od specyfiki i warunków pracy, odzież może być ocieplana, odblaskowa lub posiadać wzmocnienia w najbardziej newralgicznych miejscach. Zależnie od rodzaju wykonywanej przez Ciebie pracy możemy Ci zaoferować dopasowaną do niej, wysokiej jakości odzież roboczą z nadrukiem. Najczęściej jest nim firmowe logo.

Odzież robocza musi być zgodna ze specyfiką wykonywanej pracy. Powinna być wyprodukowana z takiego materiału, który zagwarantuje pracownikowi nie tylko właściwą ochronę, ale również komfort użytkowania.

Jeżeli pragniesz się znaleźć o krok przed konkurencją, to koniecznie zamów u nas odzież roboczą z nadrukiem!

Wyceń swój nadruk
odzież robocza - oferta

Odzież robocza – damska i męska

W naszej ofercie odzieży roboczej z nadrukiem, można znaleźć zarówno kolekcję damską, jak i męską. Chętnie wykonamy nadruk zgodnie z Twoim projektem. Większość przedsiębiorców wybiera logo swojej firmy albo grafikę z nią związaną.

Do wykonywania nadruków stosujemy różnorodne techniki znakowania. Dobieramy je zależnie od wzoru, ilości kolorów oraz materiału, na którym ma zostać nadrukowany wybrany przez Ciebie wzór. Używamy druku DTG, DTF oraz folii Flex aby zagwarantować jak najtrwalsze i najlepsze rezultaty.

Potrzebujesz odzieży roboczej damskiej lub męskiej z nadrukiem? Koniecznie skontaktuj się z nami, a przeprowadzimy dla Ciebie indywidualną wycenę usługi.

Wyceń swój nadruk

Odzież robocza wysokiej jakości

Odzież robocza powinna być dopasowana do specyfiki branży, w której działasz. Pracownicy wykonujący swoje obowiązki na zewnątrz, są narażeni na działanie różnych niekorzystnych czynników, takich jak na przykład bardzo wysokie lub niskie temperatury, pył oraz kurz.

Wszystkie te czynniki mogą prowadzić do uczucia dyskomfortu. Narażenie na nie może być również niekorzystne dla stanu zdrowia pracowników. Praca w trudnych warunkach jest często wiązana z zabrudzeniami lub uszkodzeniami ubrań. Warto więc zadbać o to, by zarówno nadruk jak i sama odzież, były jak najtrwalsze i odporne na uszkodzenia.

Wyceń swój nadruk

Odzież robocza z nadrukiem

Jeśli szukasz wysokiej jakości odzieży roboczej, skontaktuj się z nami. Wykonamy na niej odpowiedni i trwały nadruk, a następnie dostarczymy ją do Ciebie.

Bezpłatna wycena